🔥MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM🔥

15-03-2024 08:37

12 marca 2024 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Sochaczewie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Uczestnicy rywalizowali ze sobą rozwiązując test jednokrotnego wyboru, w którym należało wykazać się znajomością m.in. przepisów przeciwpożarowych, sprzętu ratowniczo-gaśniczego, jak również historii i tradycji pożarniczej. Uczeń klasy IITMR Kacper Kaliniecki w swojej kategorii wiekowej zajął 3 miejsce ! Serdecznie gratulujemy pasji i życzymy dalszych sukcesów!