starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

O SZKOLE Aktualności Rekrutacja 2023/2024 DLA UCZNIÓW I RODZICÓW DOKUMENTY VULCAN E-DZIENNIK zaloguj się Egzamin maturalny 2024 EGZAMINY ZAWODOWE KONKURSY Projekt - Ponadnarodowa mobilność uczniów "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Projekty międzynarodowe „Mobilność międzynarodowa jako narzędzie rozwijania kompetencji kluczowych w kształceniu zawodowym” – II mobilność. DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI RODO Kontakt Wersja kontrastowa

„Zdrowy styl życia” to nie moda, to konieczność

20-06-2023 14:56

A A A

Kierując się tą maksymą nauczyciele Zespołu Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana kard. Wyszyńskiego w Teresinie każdego roku, pod patronatem patronem Starostwa Powiatowego w Sochaczewie, organizują związany z tą tematyka konkurs.

W dniu 16 czerwca br. w siedzibie szkoły, odbyło się podsumowanie III edycji Powiatowego Konkursu „Zdrowy styl życia”. Licznie przybyła publiczność miała sposobność poznać laureatów, obejrzeć galerię nagrodzonych prac, zapoznać się z nagrodzoną prezentację promującą zdrowy styl życia i posilić się, przygotowanym przez organizatorów, zdrowym posiłkiem. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, a uczestnicy wykazali się wspaniałymi zdolnościami i niezwykłą kreatywnością. Gratulujemy wszystkim, którzy stanęli na jego starcie.

 

Laureatami konkursu w kategorii – praca plastyczna zostali:

kategoria wiekowa klasy I – III:                              

  1. Anna Gołębiowska, klasa III, Szkoła Podstawowa Kozłów Biskupi;
  2. Jakub Lubarski, klasa III, Szkoła Podstawowa Kozłów Biskupi;
  3. Katarzyna Włodarczyk, klasa I, Szkoła Podstawowa nr 7 Sochaczew;

 

kategoria wiekowa klasy IV- VIII:

  1. Nikola Lubarska, klasa IV, Szkoła Podstawowa Kozłów Biskupi;
  2. Julia Bednarska, klasa VIII, Szkoła Podstawowa Rybno;
  3. Natalia Dukaczewska, klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 3 Sochaczew

 

kategoria wiekowa szkoły ponadpodstawowe:

  1. Oliwia Chęcik, MOW „Dom na szlaku” Załusków;
  2. Magdalena Kozłowska, MOW „Dom na szlaku” Załusków;
  3. Jakub Zwoliński, Zespół Szkół Specjalnych w Erminowie.

 

Nagrodzeni w kategorii prezentacja multimedialna:

1.Zuzanna Przybylska, kl. IV SP. w Rybnie

2.Zuzanna Maciejczak,  kl. VII SP. nr.3 w Sochaczewie

3.Lilianna Kuracka,  kl. V; SP. Kozłów Biskupi.

 

Po części oficjalnej zaproszeni goście mieli okazję poznać szkołę, spotkać się z organizatorami, porozmawiać w miłej i przyjaznej atmosferze. Na koniec pamiątkowe zdjęcie i uśmiechnięci młodzi artyści pożegnali się z nami, jednocześnie deklarując, że w przyszłym roku znów wezmą udział w konkursie. Za organizację imprezy szczególne podziękowania należą się nauczycielkom - Ewie Dzikowskiej, która jest główną organizatorką konkursu oraz wspierającej ją Ewie Odolczyk. Organizatorzy kierują również podziękowania dla nauczycieli i rodziców, którzy też mają swój udział w sukcesie laureatów, bez nich byłoby to niemożliwe.

 

ZST

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew
133606 odwiedzin