starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

O SZKOLE Aktualności Rekrutacja 2024/2025 DLA UCZNIÓW I RODZICÓW DOKUMENTY VULCAN E-DZIENNIK zaloguj się Egzamin maturalny 2024 EGZAMINY ZAWODOWE KONKURSY Projekt - Ponadnarodowa mobilność uczniów "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Projekty międzynarodowe „Mobilność międzynarodowa jako narzędzie rozwijania kompetencji kluczowych w kształceniu zawodowym” – II mobilność. DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI RODO Kontakt Wersja kontrastowa

AGROTECH KIELCE - BYLIŚMY TAM…!

24-03-2023 13:25

A A A

Ciekawe i praktyczne zajęcia w terenie - w Zespole Szkół w Teresinie znają się na tym idealnie. Tym razem, uczniowie klas technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technikum mechanicznego wraz z opiekunami Kamilem Gutem i Piotrem Gutem byli uczestnikami 28. edycji targów rolniczych AGROTECH w Kielcach. Szkoleniowy wyjazd odbył się w piątek, 17 marca.  

Targi AGROTECH są prezentacją innowacyjnych maszyn i urządzeń do uprawy, nawożenia oraz pielęgnacji roślin. Najbardziej uwagę uczniów przykuły ultranowoczesne ciągniki i kombajny, które zaprezentowano na wydarzeniu. Warto nadmienić, że dużą część ekspozycji stanowiły  pojawiające się na współczesnym rynku autonomiczne roboty, zasilane alternatywnymi źródłami energii. A co ważne, to temat, który nie jest nam, rolnikom obcy.

- Uczestnictwo w targach AGROTECH w dużej mierze wzbogaciło wiedzę naszych uczniów, nie tylko teoretyczną, ale także praktyczną z czego się bardzo cieszymy. To nasze pierwsze uczestnictwo w Targach, ale z pewnością nie ostatnie- mówi Kamil Gut, nauczyciel praktycznej nauki zawodu w teresińskiej szkole – Czekamy z niecierpliwością na kolejny rok, choć po drodze pewnie jeszcze nie jeden szkoleniowy wyjazd – dodaje.

ZST

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew
144025 odwiedzin