starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

O SZKOLE Aktualności Rekrutacja 2024/2025 DLA UCZNIÓW I RODZICÓW DOKUMENTY VULCAN E-DZIENNIK zaloguj się Egzamin maturalny 2024 EGZAMINY ZAWODOWE KONKURSY Projekt - Ponadnarodowa mobilność uczniów "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Projekty międzynarodowe „Mobilność międzynarodowa jako narzędzie rozwijania kompetencji kluczowych w kształceniu zawodowym” – II mobilność. DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI RODO Kontakt Wersja kontrastowa

Wyjątkowy Dzień Kobiet z warsztatami w tle

08-03-2023 17:18

A A A

Każdy spędza Dzień Kobiet na swój sposób, lecz uczniowie Zespołu Szkół w Teresinie uświetnili ten dzień biorąc udział w szkoleniowej wizycie w sąsiednich „Polskich Młynach”. Nasi uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jak funkcjonują firma, która od lat udanie współpracuje z naszą szkołą praktycznie przekonać się, jak wygląda tam codzienna praca. Młodzież zapoznała się z niektórymi etapami produkcji i dzięki temu zyskali cenną dodatkową wiedzę rozwijając przy tym swoje umiejętności. Uczniowie mogli wykonać wypieki z produktów powstających w zwiedzanym przez nich zakładzie pracy. To było wspaniałe świętowanie przekute w super lekcję.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Elżbiety Zień – kierownika Działu Badań i Kontroli Jakości oraz Państwu Marlenie Komendarek i Mateuszowi Pamięta - Technologom pod nadzorem, których wykonywaliśmy nasze wypieki w zakładowej piekarni. To był bardzo pożyteczny czas. Oby więcej tego typu wydarzeń!

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew
139486 odwiedzin