DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI VULCAN E-DZIENNIK zaloguj się Aktualności O SZKOLE Kontakt DOKUMENTY REKRUTACJA 2022/2023 DLA UCZNIÓW I RODZICÓW Projekt - Ponadnarodowa mobilność uczniów "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” MATURA 2023 EGZAMINY ZAWODOWE 2022/2023 RODO Szczepienia przeciwko Covid-19 Kalendarz roku szkolnego MEN 2021/2022 BIP „Mobilność międzynarodowa jako narzędzie rozwijania kompetencji kluczowych w kształceniu zawodowym” – II mobilność. Projekty międzynarodowe Wersja kontrastowa

Przepiękne jesełka z "Malczanem" w tle

23-12-2022 11:23

W czwartek, 22 grudnia br. obchodziliśmy w naszej szkole uroczysty dzień z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Swoją obecnością zaszczycił nas o. Proboszcz Mariusz Książek z Niepokalanowa. Nasi uczniowie pod opieką s. Rozalii Modzelewskiej przygotowali przestawienie wigilijne pt. "Miłość rodzi się w Teresinie" , które nawiązywało do zeszłorocznych jasełek nagranych w formie filmiku ze względu na nauczanie on-line. Na scenie pojawił się żółty "Malczan", którym uczniowie chcieli podwieźć Maryję i Józefa do stajenki. Po drodze, działo się jeszcze dużo ciekawych rzeczy... ale wszyscy ostatecznie dotarli do celu Następnie Samorząd szkolny wręczył społeczności szkolnej własnoręcznie wykonane kartki świąteczne. Szczególne podziękowania dla współpracujących uczennic z samorządem uczniowskim: Zuzanny Leończyk z klasy III TL, Justyny Gołębiowskiej, Zoriany Pakhnii, Aleksandry Koźlickiej z klasy IML za przygotowanie kartek, upominków świątecznych.