DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI VULCAN E-DZIENNIK zaloguj się Aktualności O SZKOLE Kontakt DOKUMENTY REKRUTACJA 2022/2023 DLA UCZNIÓW I RODZICÓW Projekt - Ponadnarodowa mobilność uczniów "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” MATURA 2023 EGZAMINY ZAWODOWE 2022/2023 RODO Szczepienia przeciwko Covid-19 Kalendarz roku szkolnego MEN 2021/2022 BIP „Mobilność międzynarodowa jako narzędzie rozwijania kompetencji kluczowych w kształceniu zawodowym” – II mobilność. Projekty międzynarodowe Wersja kontrastowa

Wyróżnienie dla Kamila Wesołowskiego w konkursie fotograficznym

21-12-2022 13:40

Cech Rzemiosł Różnych w Sochaczewie wraz z Redakcją e-Sochaczew.pl zaprosili uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu sochaczewskiego do udziału w Konkursie Fotograficznym pt. „Zawody rzemieślnicze w obiektywie". Sześcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie pod opieką pani Katarzyny Wróbel. Komisja konkursowa 20 grudnia 2022r. wybrała zwycięzców wśród nich znalazł się Kamil Wesołowski z klasy III TM. Kamil przedstawił pracę w naszych szkolnych warsztatach, a za swoją fotografię otrzymał wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy Kamilowi i dziękujemy uczniom biorącym udział w konkursie (Kamil Wesołowski, Kacper Dombrowski, Eryk Dzikowski, Igor Niedziński, Patrycja Urbańska, Zuzanna Turek) Dziękujemy panu Radosławowi Szwarczewskiemu za umożliwienie wykonania zdjęć w warsztatach szkolnych. Organizatorzy konkursu zapraszają po odbiór nagród oraz pamiątkowe dyplomy wszystkich uczestników konkursu w najbliższy piątek 23 grudnia o godzinie 12.00 do siedziby redakcji e-Sochaczew.pl mieszczącej się przy ulicy Warszawskiej 62 w Sochaczewie.

Szczegółowe informacje na stronie https://e-sochaczew.pl/artykul/konkurs-fotograficzny/936333

fot. poglądowe pixabay.com