Rekolekcje Wielkopostne.

24-03-2022 23:10

W dniach od 21 do 23 marca miały miejsce w naszej szkole  wielkopostne rekolekcje. Prowadził je o. Mariusz Książek OFMConv, proboszcz Parafii Niepokalanów wraz z zaproszonymi gośćmi, którymi byli: Piotr Kowalczyk „TAU”, Jakub Nowak „Anatom” oraz Piotr Bylina „Edzio”. Każdego dnia mogliśmy wysłuchać niezwykłych historii, jak Bóg przemienił życie każdej z tych osób. Ostatniego dnia uczestniliśmy również we wspólnej Mszy Świętej w Bazylice w Niepokalanowie. Ważnym punktem rekolekcji były wieczorne spotkania w parafialnej kawiarence „Zaułek Aniołów”. Przy dobrej kawie mogliśmy zadawać różne pytania zaproszonym gościom, lepiej ich poznać, podyskutować o życiu i rapie. Ostatniego dnia Edzio nawinął specjalnie dla nas kiedy daliśmy mu trzy słowa. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ten wyjątkowy czas rekolekcji!