starostwo powiatowe w sochaczewie

Akualności REKRUTACJA 2019/2020 STATUT ZESPOŁU SZKÓŁ W TERESINIE Kadra Nauczycielska w roku szkolnym 2019/2020 Plan lekcji PROJEKT: "ZAWODOWCY NA START" DLA RODZICÓW Przekaż 1 % podatku Kontakt Nasza poprzednia strona internetowa Kalendarz roku szkolnego 2019/2020 MEN PROJEKT: "DZIAŁAJ LOKALNIE" "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” RODO Projekt Erasmus+ Projekt SGGW- Akademia Przyszłości Konkurs ekologiczny `Nie wyrzucaj- przetwarzaj` BEZPIECZNA SZKOŁA PODRĘCZNIKI 2019/2020

PODRĘCZNIKI 2019/2020 DLA TECHNIKUM PO GIMNAZJUM

A A A

PODRĘCZNIKI 2019/2020 DLA TECHNIKUM PO GIMNAZJUM

 

Szkolny zestaw podręczników obowiązujących w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia

Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Teresinie 2019/2020 podbudowa  gimnazjum

 

 

 

Lp

Przedmiot

Tytuł podręcznika

Autor/autorzy

Wydawnictwo

Obowiązuje w klasie (I,II,III)

Typ szkoły

1.

Język polski

Ponad słowami. część I

Ponad słowami. część II

 

Ponad słowami. część III

 

 

M. Chmiel, A. Równy

A. Równy

 

M. Chmiel, A. Równy, R. Pruszyński

Nowa Era

Nowa Era

 

Nowa Era

Kl. I

Kl. I, II

 

Kl. III, IV

technikum

2.

Język angielski

Focus  (tzw. stara wersja)w zależności od wyników testu wstępnego,  1lub 2

 

 

 

Patricia Reilly

 

Sue Kay

 

 

Pearson

KL. I

 

 

 

technikum

Focus 2/3 kontynuacja w grupach

 

Sue Kay

 

 

Pearson

Kl. II/ III

 

 

technikum

 

Repetytorium. Matura poziom podstawowy. Wersja od 2015 r.

 

 

M. Umińska

Pearson

Kl. IV

technikum

3.

Język angielski zawodowy

Technical English 2

 

David Bonamy

Pearson

 

Kl. III

 

Technik mechanik

 

In Company 3.0 Logistics

 

Jeremy TownendAllison John

Macmillan

 

Kl.III/IV

 

Technik logistyk

 

Agriculture

Neil O`Sullivan

Egis

Kl. III/IV

Technik mechanizacji rolnictwa 

4

Język niemiecki

Welttour 1- 4

 

 

S. Mróz – Dwornikowska, U. Górecka

Nowa Era

Kl. I – część 2, Kl.II – część 2,3 Kl.III – część 3, Kl.IV – część 3 ,4

technikum

5.

Język rosyjski

Nowyj Diałog 1-3

 

Mirosław Zybert

WSiP

 Kl. I – część 1, Kl.II – część 1,2, Kl.III – część 2,3, Kl.IV – część 3

technikum

6.

Religia

W rodzinie.

W świecie

W kościele

 

Z. Marek, A. Walulik

WAM

Kl. IV

Kl. II i III

Kl. I

technikum

7.

Geografia

Oblicza geografii zakres podstawowy

Zakres rozszerzony

Oblicz geografii 1

Oblicz geografii 2

Oblicz geografii 3

 

R. Uliszak, K. Wiedermann

 

R. Malarz, M. Więckowski

T. Rachwał

M. Więckowski, R Malarz

Nowa Era

 

 

Nowa Era

Nowa Era

Nowa Era

Kl.I

 

 

KL. II

Kl. III

Kl. IV

 

 

 

technikum

8.

Matematyka

Matematyka – poznać zrozumieć. cz. 3

Poziom podst. i rozszerz. I

Poziom rozszerz. II i III

 

A.Przygoda,  Z. Łaszczyk

WSIP

KL. I

KL. II

Kl. III

 

technikum

9.

Wiedza o kulturze

Spotkania z kulturą.

 

M. Bokiniec, B. Forysiewicz i inni

Nowa Era

Kl. I

technikum

10.

Wiedza o społeczeństwie.

Wiedza o społeczeństwie – podręcznik   zakres podstawowy

 

 

Z. Smutek, J. Maleska

OPERON

Kl. I

technikum

11.

Materiały konstrukcyjne z technikami wytwarzania

Wykonywanie elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej

 

J. Figurski, S. Popis

WSIP

Kl. I

technikum

12.

Historia

"Odkrywamy na nowo" zakres podstawowy część 1-2

 

B.Burda, B.Halczak  

Operon

Kl. I- część 1

Kl. II – część 2

technikum

13.

Historia i społeczeństwo

Historia i społeczeństwo

-Europa i Świat B.Burda, A.Roszak, M. Szymczak wydawnictwo Operon

-Rządzący i rządzeni A.Balicki

 

Ojczysty Panteon i ojczyste spory

 

-Wojna i wojskowość

 

B.Burda, A.Roszak, M. Szymczak

 

 

A.Balicki

 

A.Balicki

 

 

B.Halczak, R.M.Józefiak, M.Szymczak

Operon

 

 

 

 

 

Operon

KL.  II, III

 

 

 

 

 

Kl. IV

technikum

 

 

 

 

 

technikum

14.

Biologia

Biologia na czasie. Zakres podstawowy

 

Biologia na czasie 1. Zakres rozszerzony

 

E. Bonar, S. Czachorowski, J. W. Krzeszowiec

Nowa Era

 

 

Nowa Era

Kl. I TL , I TMMR

 

 

Kl. 2TMR

technikum

15.

Biologia

Biologia na czasie. Zakres rozszerzony

 

R. Kozik

Nowa Era

Kl. IV OZE

Kl. IV TMMR

technikum

16.

Działalność gospodarcza

Prowadzenie działalności gospodarczej w branży mechanicznej i kolejowej.

 

S. Kowalczyk

WSiP

Kl. II TMR

Kl. III TM

Kl. III TK

technikum

17.

Fizyka

Ciekawi świata

G. Karnaś

Operon

Kl. II – część 1

Kl .III – część 2/1

Kl. IV – cześć 2/2

technikum

18.

 

19. 

Edukacja dla Bezpieczeństwa

Pracownia planowania produkcji

Ciekawi świata

 

Organizacja i monitorowanie procesów produkcyjnych

 

B. Boniek

A. Kruczyński

B. Śliwczyński

Operon

 

Biblioteka logistyka

 

 

Kl. IV TL

technikum

 

technikum

20.

Procesy transportowe

Organizacja i monitorowanie procesów transportowych

 

D. Cybulska, J. Stolarski

WSiP

Kl. III TL

technikum

21.

Magazyny przyprodukcyjne

Magazyny logistyczne

 

 

A. Kij, J. Śliżewska

WSiP

Kl. ITL

technikum

22.

Magazyny dystrybucyjne

Magazyny logistyczne

 

 

A. Kij, J. Śliżewska

WSiP

Kl. ITL

technikum

23.

Logistyka w jednostkach gospodarczych i administracyjnych

Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach gospodarczych

W. Matysiak, E. Mizerska- Błasiak, J. Stochaj, J. Śliżewska, P. Śliżewski

WSiP

Kl. III TL, IVTL

technikum

24.

Prawo jazdy kat. B, T

Kierowca doskonały

H. Próchniewicz

IMAGE

Kl. II TMR

technikum

25.

Gospodarka magazynowa

Obsługa magazynów cz.1

 

Organizacja i monitorowanie procesów magazynowych

 

Obsługa magazynów cz.2

 

 

Zarządzanie magazynem

 

A. Rożej, J. Stolarski, J. Śliżewska, D. Zadrożna

S. Krzyżaniak, A. Niemczyk, J. Majewski, P. Andrzejczyk

A. Kij, M. Ligaj,

 J. Śliżewska, D. Zadrożna

\

A.Niemczyk

WSiP

 

Instytut Logistyki i Magazynowania

 

WSiP

 

 

Wyższa Szkoła Logistyki

Kl. ITL , II TL

 

 

 

 

 

 

 

II TL

Technikum

 

 

 

 

 

 

 

technikum

26.

Pracownia procesów magazynowych

Obsługa magazynów cz.1

 

Organizacja i monitorowanie procesów magazynowych

 

Obsługa magazynów cz.2

 

A. Rożej, J. Stolarski, J. Śliżewska, D. Zadrożna

S. Krzyżaniak, A. Niemczyk Obsługa magazynów cz.1

 

Organizacja i monitorowanie procesów magazynowych

 

Obsługa magazynów cz.2

, J. Majewski, P. Andrzejczyk

A. Kij, M. Ligaj,

 J. Śliżewska, D. Zadrożna

WSiP

 

Instytut Logistyki i Magazynowania

 

WSiP

 

 

 

 

 

 

 

Kl. ITL

technikum

27.

Pracownia obsługi jednostek zewnętrznych

Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach administracyjnych

 

M. Deja, A. Rożej, J. Stolarski, J. Stochaj

WSiP

 

 

Kl. IV TL

technikum

28.

Pracownia transportowo-spedycyjna

Organizowanie środków technicznych w celu realizacji procesów transportowych

 

Organizowanie i monitorowanie procesów transportowych

M. Deja, W. Matysiak, P. Śliżewski

 

 

D. Cybulska, J. Stolarski

WSiP

 

 

 

WSiP

 

Kl. III TL

 

 

 

Kl. III TL

technikum

 

 

 

technikum

29.

Technologia napraw

Naprawa i konserwacja elementów maszyn, urządzeń i narzędzi

Figurski, Popis

WSiP

Kl. I, II

technikum

30.

Pracownia projektowania procesów produkcji

Organizacja procesów produkcji i montażu części maszyn i urządzeń

Figurski, Popis

WSiP

Kl. II, III, IV

technikum

31.

Organizacja i nadzór procesów produkcji

Nadzorowanie procesów produkcji

Figurski, Popis

WSiP

Kl. II, III, IV

technikum

32.

Elektrotechnika i elektronika

Podstawy elektrotechniki w praktyce

A. Bielawski, J. Grygiel

WSiP 2017

KL.

technikum

33.

Sieci zasilające i trakcje elektryczne

Montaż, uruchomienie i konserwacja instalacji elektrycznych cz. 1,2

A. Bielawski, W. Kuźma

WSiP 2017

Kl. III TK

technikum

34.

Środki transportu szynowego

Montaż, uruchomienie i konserwacja instalacji elektrycznych cz. 1,2

A. Bielawski, W. Kuźma

WSiP 2017

Kl. IIITK

technikum

35.

Pracownia miernictwa i diagnostyki w transporcie szynowym

Pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych cz. 2

S. Karasiewicz

WSiP 2017

KL. III TK

technikum

36.

Pracownia montażu i utrzymania sieci zasilających i trakcji elektrycznej

Montaż, uruchomienie i konserwacja instalacji elektrycznych cz. 1,2

A. Bielawski, W. Kuźma

WSiP 2017

Kl. IIITK

technikum

37.

Pracownia eksploatacji środków transportu szynowego

Pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych cz. 2

S. Karasiewicz

WSiP 2017

KL. III TK

technikum

38.

Układy sterowania i regulacji

Podstawy elektrotechniki w praktyce

Mechatronika

A. Bielawski, J. Grygiel

 

D. Schmid

WSiP 2017

 

REA

KL.

 

Kl.

technikum

 

technikum

 

 

31910 odwiedzin