starostwo powiatowe w sochaczewie

Akualności REKRUTACJA 2019/2020 STATUT ZESPOŁU SZKÓŁ W TERESINIE Kadra Nauczycielska w roku szkolnym 2019/2020 Plan lekcji PROJEKT: "ZAWODOWCY NA START" DLA RODZICÓW Przekaż 1 % podatku Kontakt Nasza poprzednia strona internetowa Kalendarz roku szkolnego 2019/2020 MEN PROJEKT: "DZIAŁAJ LOKALNIE" "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” RODO Projekt Erasmus+ Projekt SGGW- Akademia Przyszłości Konkurs ekologiczny `Nie wyrzucaj- przetwarzaj` BEZPIECZNA SZKOŁA PODRĘCZNIKI 2019/2020

Kadra Nauczycielska w roku szkolnym 2019/2020

A A A

 

 

Kadra  kierownicza:

Dyrektor szkoły:

  • Ewa Odolczyk

Wicedyrektor:

  • Grzegorz Więcek

Kadra nauczycielska:

Przedmioty ogólnokształcące:

 

Religia:

  • Magdalena Rostankowska

Język polski:

  • Edyta Gałecka
  • Ewa Odolczyk

 Język angielski:

  • Dominika Dąbrowska
  • Jolanta Sobczak

Język niemiecki:

  • Renata Kusa

Język rosyjski:

  • Ewa Michalak

Matematyka:

  • Anna Szmechtig
  • Marzena Wójcik

Fizyka:

  • Stanisław Paga
  • Alicja Kopaczewska

Biologia:

  • Małgorzata Kruszewska

Historia i społeczeństwo:

  • Krzysztof Haber

Wychowanie fizyczne:

  • Klaudia Bogucka
  • Ewa Dzikowska
  • Marcin Odolczyk
  • Grzegorz Wiecek

Geografia:

  • Ewa Odolczyk
  • Klaudia Bogucka

Chemia:

  • Szczepanik Anna

Kultura:

  • Katarzyna Wróbel

WOS:

  • Katarzyna Wróbel

 Nauczyciel bibliotekarz:

  • Katarzyna Wróbel

Przedmioty zawodowe:

Grzegorz Cieślak:

  • Sieci zasilajace i trakcja elektryczna

Piotr Gut:

  • Układy sterowania i regulacji
  • Pracownia miernictwa i diagnostyki w transporcie szynowym
  • Pracownia montażui utrzymania sieci zasilających i trakcji elektrycznej

Kamil Gut:

  • Pracownia podstaw konstrukcji maszyn
  • Pracownia materiałów konstrukcyjnych z technikami wytwarzania
  • Pracownia eksploatacji i napraw techniki rolniczej
  • Maszyny i środki techniczne w rolnictwie

 Małgorzata Kruszewska:

  • Działalność gospodarcza
  • Podstawy przedsiębiorczości

Tadeusz Orzechowski:

  • Informatyka i przedmioty z branży mechanicznej.

Stanisław Paga:

  • Elektrotechnika i automatyka
  • Systemy energetyki odnawialnej
  • Obsługa systemów energetyki odnawialnej
  • Technologia montażu systemów energetyki odnawialnej
  • Montaż systemów energetyki odnawialnej.

 

Krzysztof Paradowski:

  • Materiały konstrukcyjne z technikami wytwarzania
  • Pracownia projektowania procesów produkcji
  • Organizacja i nadzór procesów produkcji
  • Technologia napraw
  • Podstawy konstrukcji  maszyn i maszynoznawstwo
  • Rysunek techniczny
  • Magazyny produkcyjne

 

Justyna Pawłowska:

  • Przedmioty branży logistycznej.

Józef Pokorski:

  • Pracownia podstaw konstrukcji maszyn
  • Pracownia materiałów

 Małgorzata Rutecka

  • Logistyka w procesach produkcji
  • Procesy transportowe w logistyce
  • Dystrybucja
  • Pracownia planowania produkcji
  • Przepisy ruchu drogowego
  • Pracownia transportowo-spedycyjna
  • Magazyny dystrybucyjne

 

 

Administracja:

Sekretariat:

  • Małgorzata Wiśniewska
  • Emilia Tomaszewska

 

Biblioteka:

  • Katarzyna Wróbel

Pedagog szkolny:

  • Aneta Podrażka

 

31910 odwiedzin