Akualności O SZKOLE Kontakt DOKUMENTY REKRUTACJA 2020/2021 DLA UCZNIÓW I RODZICÓW PROJEKT: "ZAWODOWCY NA START" PROJEKT: "DZIAŁAJ LOKALNIE" Projekt SGGW- Akademia Przyszłości Projekt Erasmus+ "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Kadry Dla Przemysłu EGZAMIN MATURALNY 2020 EGZAMINY ZAWODOWE 2020 RODO KONKURSY WYNIKI EGZAMINÓW

Spełnij swoje czytelnicze marzenie!!!

30-09-2020 22:16

Spełnij swoje czytelnicze marzenie!!!
Wybierz książkę, która zostanie zakupiona do biblioteki szkolnej.

Z radością informuję, że nasza biblioteka szkolna otrzymała fundusze ( trzy tysiące złotych) na zakup nowości książkowych z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Chcemy żeby do biblioteki trafiły książki, które będą się podobać, przyniosą wiele radości oraz korzyści rozwoju osobistego.
Zwracam się z prośbą do uczniów o zaproponowanie ciekawej książki. Może to być dowolny gatunek literacki, ale nie może być podręcznik. Kryminały, fantastyka romanse, literatura młodzieżowa, sport, popularnonaukowe, motoryzacyjne, psychologiczne, biografie, reportaże, poradniki itp. każdy może wybrać coś interesującego dla siebie.
Propozycje wybranej książki można złożyć przez e dziennik lub osobiście w bibliotece szkolnej.

Zapraszam wszystkich do biblioteki

nauczyciel bibliotekarz Katarzyna Wróbel