Akualności O SZKOLE Kontakt DOKUMENTY REKRUTACJA 2020/2021 DLA UCZNIÓW I RODZICÓW PROJEKT: "ZAWODOWCY NA START" PROJEKT: "DZIAŁAJ LOKALNIE" Projekt SGGW- Akademia Przyszłości Projekt Erasmus+ "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Kadry Dla Przemysłu EGZAMIN MATURALNY 2020 EGZAMINY ZAWODOWE 2020 RODO KONKURSY WYNIKI EGZAMINÓW

Wydarzenie pod hasłem „MASZ MOC REAGOWANIA”

21-09-2020 21:20

W środę, 9 września br. w siedzibie naszej szkoły odbyło się bardzo ciekawe wydarzenie pod hasłem „MASZ MOC REAGOWANIA”

Uczestnicy wysłuchali wykładu eksperta drogowego, psychologa oraz wstrząsającej relacji sprawcy śmiertelnego wypadku.

Wiele atrakcji dostarczyły zebranym symulatory bezpieczeństwa. Uczniowie mogli także wziąć udział w symulowanym dachowaniu samochodu i pokazie wybuchu poduszki powietrznej.

Na uczestników spotkania czekały nagrody.