starostwo powiatowe w sochaczewie

Akualności O SZKOLE Kontakt DOKUMENTY REKRUTACJA 2020/2021 DLA UCZNIÓW I RODZICÓW PROJEKT: "ZAWODOWCY NA START" PROJEKT: "DZIAŁAJ LOKALNIE" Projekt SGGW- Akademia Przyszłości Projekt Erasmus+ "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Kadry Dla Przemysłu EGZAMIN MATURALNY 2020 EGZAMINY ZAWODOWE 2020 RODO KONKURSY

DNI SOI

13-09-2019 18:38

A A A

Dnia 5 września bieżącego roku klasy II i III technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki wraz z opiekunami p. Grzegorzem Więckiem i  p. Kamilem Gutem uczestniczyły w Dniach Soi - zorganizowanych w  Ośrodku Szkoleniowym IHAR-PIB w Radzikowie  oraz na polach Zakładu Doświadczalnego Oceny Odmian w Kawęczynie (lokalizacja Radzików). 

Uczestnicy mieli możliwość porównania ze sobą różnorakich  odmian soi na poletkach pokazowych oraz mogli uczestniczyć  w doświadczeniach odmianowych z soją. Dodatkowo w trakcie imprezy udzielane były porady z zakresu doboru odmian do uprawy, agrotechniki i ochrony chemicznej soi Ponadto uczniowie uczestniczyli w interesujących wykładach  tematycznych z bloku mechanizacji rolnictwa i  agrotroniki, co ściśle związane było z kierunkiem kształcenia uczniów w  naszej szkole.  

ZOBACZ GALERIE

39363 odwiedzin