Akualności REKRUTACJA 2019/2020 STATUT ZESPOŁU SZKÓŁ W TERESINIE Kadra Nauczycielska w roku szkolnym 2019/2020 Plan lekcji PROJEKT: "ZAWODOWCY NA START" DLA RODZICÓW Przekaż 1 % podatku Kontakt Nasza poprzednia strona internetowa Kalendarz roku szkolnego 2019/2020 MEN PROJEKT: "DZIAŁAJ LOKALNIE" "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” RODO Projekt Erasmus+ Projekt SGGW- Akademia Przyszłości Konkurs ekologiczny `Nie wyrzucaj- przetwarzaj` BEZPIECZNA SZKOŁA PODRĘCZNIKI 2019/2020

Pierwszy apel.

05-09-2019 18:23

W środę, 4 września br. odbył się apel ogólnoszkolny. Pani dyrektor Ewa Odolczyk przypomniała zasady obowiązujące w regulaminie i statucie szkoły głównie dotyczące Wewnątrzszkolnego Systemu Oceniania, średniej ważonej,  zwolnień z zajęć, odpowiedniego ubioru i obuwia, kultury osobistej i  używania telefonów komórkowych. Dyrektor zwróciła uwagę także na zasady bezpieczeństwa i procedury obowiązujące w szkole. Przypomniała, że na terenie szkole obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i e-papierosów. Klasy IV muszą pamiętać o nieprzekraczalnym terminie składania  deklaracji maturalnych do 30 września oraz na egzaminy zawodowe do 8 września br. Dla chętnych uczniów istnieje możliwość wzięcia udziału w kursie na wózki widłowe. W najbliższym czasie przeprowadzona zostanie ankieta wśród uczniów. Jej wyniki posłużą do usprawnienia zajęć.

Katarzyna Wróbel

31910 odwiedzin