Akualności O SZKOLE Kontakt DOKUMENTY REKRUTACJA 2020/2021 DLA UCZNIÓW I RODZICÓW PROJEKT: "ZAWODOWCY NA START" PROJEKT: "DZIAŁAJ LOKALNIE" Projekt SGGW- Akademia Przyszłości Projekt Erasmus+ "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Kadry Dla Przemysłu EGZAMIN MATURALNY 2020 EGZAMINY ZAWODOWE 2020 RODO KONKURSY WYNIKI EGZAMINÓW

Sztafetowe biegi przełajowe.

12-10-2020 21:30

Uczniowie naszej szkoły brali udział w sztafetowych biegach przełajowych, rozgrywanych w ramach rywalizacji szkół ponadpodstawowych powiatu sochaczewskiego. Biegi odbywały się na terenie szkoły Podstawowej w Kamionie w dniu 05 października 2020r . Zawodnicy mieli do pokonania dystans 7x1000m. Nasza sztafeta biegła w składzie:

1. Ciurzyński Patryk

2. Jankowski Patryk

3. Goliński Bartłomiej

4. Sieczka Jakub

5. Piątkowski Jakub

6. Cendrowski Oskar

7. Heleniak Paweł

Uczniowie w podanym wyżej składzie zajęli drugie miejsce zdobywając pamiątkowe medale i cenne punkty dla szkoły.

Dziękuję za sportową postawę, zaangażowanie i wysiłek włożony w osiągnięty wynik. Podziękowania kieruję też dla uczniów : Żurawskiego Damiana i Soroki Mateusza, którzy wspierali swoich kolegów.